על סיפון האונייה


בחברת רויאל קריביאן, הבריאות הביטחון שלכם היא העדיפות העליונה. המרכזים הרפואיים באונייה תוגברו, כדי שיהיו ערוכים אף יותר. תוכננו תכניות פעולה מהמובילות בענף השייט, עם תקווה שלעולם לא יהיה צורך להשתמש בהן. וגובשו סטנדרטים של ניקיון, הדומים לאלו הקיימים בבתי החולים הטובים ביותר. חברת השייט לעולם לא תפסיק להתאמץ בכדי להגן עליכם ועל היקרים לכם. הפרוטוקולים של הבריאות הביטחון יפעלו בהתאם להסכם "הדרכון הירוק" בין ישראל, יוון וקפריסין. פרטים נוספים לגבי הפרוטוקולים, יימסרו בשבועות הקרובים. צפוי שפרוטוקולי הבריאות יתפתחו, ככל שמועד ההפלגה יתקרב. חברת השייט עובדת בצמוד למשרד הבריאות הישראלי במטרה לאמץ סטנדרטים של בריאות הציבור בזמן אמת.

אוויר מסונן נקי ב-100%

אין כמו האוויר הנקי בים הפתוח, בכל פעם שאתם באונייה. באוניות של רויאל קריביאן, מערכת HVAC לסינון האוויר מספקת אוויר מסונן נקי ב-100%, שמגיע מבחוץ לתוך כל האזורים הסגורים. אתם יכולים לנשום לרווחה ולהיות בטוחים, שהודות למערכת הזאת, העברה של אירוסולים (כמו בשיעול לדוגמא) בין אזור אחד למשנהו, כמעט אינה אפשרית, אם בכלל - כפי שנבדק והוכח בבדיקה עצמאית שנערכת ע"י המרכז הרפואי של האוניברסיטה של נברסקה על סיפון אחת מהאוניות של רויאל קריביאן.

ניקיון בסטנדרט רפואי

חברת רויאל קריביאן תמיד דאגה לשמור על האוניות שלה נקיות ומצוחצחות. ועכשיו, עם הנחיות מהפאנל להפלגה בטוחה, של החברה, היא הולכת עוד צעד קדימה בכדי להבטיח לכם ראש שקט. הפרוטוקולים החדשים מוודאים, שהאונייה נקייה ובטוחה מהחרטום ועד הירכתיים - וזה כולל גם את חדר המגורים שלכם.
כך חברת השייט מחטאת את חדר המגורים שלכם
חדר המגורים הוא הבית שלכם בשמן שאתם בחופשה, וחברת השייט הרחיבה את פרוטוקל הניקיון, כדי שתוכלו לנוח בשקט ובביטחון בין ההרפתקאות. חדר המגורים שלכם יחוטא בכל יום, בזמן שאתם לא נמצאים, כל המשטחים יחוטאו עם חומרי ניקוי, שאושרו ע"י משרד הבריאות. איכות האוויר חשובה לא פחות - ולכן חדר המגורים שלכם יקבל 100% אוויר נקי מבחוץ, גם אם אין לכם מרפסת או חלון.
חומרי ניקוי מאושרים לשימוש
כל המשטחים בעלי מגע רב יחוטאו בכל יום עם חומרי חיטוי בדרגה זהה לאלו שבבתי חולים.
מצעים נקיים במיוחד
כל המגבות, המצעים והכריות יעברו כביסה עם דטרגנטים בדרגה זהה לאלו שבבתי חולים ובטמפרטורה גבוהה.
אוויר מסונן, נקי ב-100%
אוויר נקי מהים מסופק לכל חדר מגורים באונייה באופן שוטף, בקצב של החלפת כל האוויר בחדר עד 12 פעמים בשעה."
תרגולת בטיחות
מעתה תוכלו לצפות בסרטון תרגולת הבטיחות בנוחות, בטלוויזיה שבחדר המגורים שלכם.
לוח תכנון יומי דיגטלי
תוכלו לצפות בנוחות בלוח הזמנים היומי באפליקציה שבטלפון שלכם.

יש לכם עדיין שאלות לגבי הסטנדרטים של הבריאות הבטיחות?

מהבדיקות לפני העלייה לאונייה ועד ללהשיב אתכם הביתה בשלום, יש לנו את כל התשובות. בקרו בעמוד השאלות הנפוצות שלנו או התקשרו לטלפון 03-5205006
מדיניות בריאות, בטיחות והתנהלות האורחים      מדיניות סירוב הסעה