יוצאים להפלגה מחיפה?
שאלות נפוצות  אוכל כשר

המרכז להפלגה בריאה


רויאל קריביאן חזרה להפליג כבר לפני כשנה. בריאות האורחים והצוות תמיד נותרה בראש סדר העדיפויות ושיתוף הפעולה עם טובי הרופאים והמומחים סייע בכך לאורך כל הדרך. עם כלים כמו חיסונים, בדיקות, ניקיון ומערכת אוורור מתקדמת, חברת השייט הוכיחה, שיהא יכולה להעניק חופשה בריאה, והאורחים יכולים לחזור לעשות מה שהם אוהבים – ליצור זיכרונות.
הפרוטוקולים של חברת השייט וכן הדרישות השונות של המדינות בהן מפליגים משתנות מעת לעת בהתאם לשינויים בתחלואת COVID-19 בעולם. באחריותכם לוודא את הדרישות העדכניות ביותר לפני מועד ההפלגה שלכם ולהיערך בהתאם.

מידע נוסף ועדכני תוכלו לקבל באתר של רויאל קריביאן, בקישור הבא:
https://www.royalcaribbean.com/the-healthy-sail-center/getting-ready-to-cruise

אונייה בריאה, אורחים בריאים

הפרוטוקולים שננקטו ע"י חברת השייט מגובים ע"י דעת המומחים ותוכננו בכדי להעניק לכם את השלווה שאתם זקוקים לה – בין אם אתם בחופשה, או שאתם עדיין מתכננים אותה.

כל האורחים מחוסנים או נבדקו

החיסונים הוכחו כהגנה הטובה ביותר על מנת להגן על עצמנו ועל הסובבים אותנו בפני COVID-19. ולכן כל האורחים מגיל 12 ומעלה יידרשו להיות מחוסנים באופן מלא, כלומר קיבלו את כל מנות החיסון הנדרשות ועברו לפחות 14 ימים ממועד החיסון האחרון למועד תחילת ההפלגה. ילדים שצעירים מידי בכדי להתחסן, יידרשו להציג תוצאה שלילית של בדיקת PCR לזיהוי COVID-19, כתנאי לעלייה לאונייה. חברת רויאל קריביאן ממליצה בחום לכל אורחיה, שחוסנו באופן מלא, לקבל חיסון בוסטר, ברגע שהם מורשים לעשות זאת.

כל הצוות מחוסן ונבדק באופן שוטף

כל הצוות על סיפון האוניות של רויאל קריביאן וכן ביעדים הפרטיים של החברה, מחוסן באופן מלא כנגד COVID-19 וכן נבדק פעם בשבוע. כל צוותי האוניות של רויאל קריביאן מחוסנים באופן מלא וצפויים לקבל חיסוני בוסטר, ברגע שהם יהיו מורשים לעשות זאת.

סטנדרט ניקיון רפואי

רויאל קריביאן מתגאה בניקיון האוניות שלה. בפרוטוקולי הסניטציה החדשים, נעשה שימוש בחומרי חיטוי רפואיים ובטכנולוגיות חדשניות כמו ריסוס אלקטרוסטטי, בכדי להבטיח ניקיון תכוף ויסודי. בנוסף, צומצם הצורך במגע במשטחים, היכן שזה היה ניתן.

אוויר מסונן נקי ב-100%

אין כמו האוויר הנקי בים הפתוח, בכל פעם שאתם באונייה. באוניות של רויאל קריביאן, מערכת HVAC לסינון האוויר מספקת אוויר מסונן נקי ב-100%, שמגיע מבחוץ לתוך כל האזורים הסגורים. אתם יכולים לנשום לרווחה ולהיות בטוחים, שהודות למערכת הזאת, העברה של אירוסולים (כמו בשיעול לדוגמא) בין אזור אחד למשנהו, כמעט אינה אפשרית, אם בכלל - כפי שנבדק והוכח בבדיקה עצמאית שנערכת ע"י המרכז הרפואי של האוניברסיטה של נברסקה על סיפון אחת מהאוניות של רויאל קריביאן.

מתקנים רפואיים משודרגים וטיפול של מומחים

אין משהו חשוב יותר מאשר הבריאות והביטחון שלכם. ולכן המרכזים הרפואיים המצוינים שבאוניות, תוגברו אף יותר, עם תוספת של רופאים ואחיות בכל אונייה ושל הציוד הרפואי החדשני ביותר. במצב של מקרה מאומת של COVID-19, הצוות הרפואי באונייה ערוך לתת מענה מיידי עם בדיקות מהירות ויותר מיטות טיפול בכל אונייה.

על האונייה

אתם יכולים לצפות לניקיון תכוף לאורך כל היום ואוויר מסונן נקי בכל עת ובכל מקום בו שוהים על האונייה

דואגים לכם

חברת השייט ערוכה עם הערכות רפואיות מיידיות, בדיקות מהירות ויותר מיטות טיפול בכל אונייה במקרה ומתגלה מקרה מאומת של COVID-19

יש לכם עדיין שאלות לגבי הסטנדרטים של הבריאות הבטיחות?

מהבדיקות לפני העלייה לאונייה ועד ללהשיב אתכם הביתה בשלום, יש לנו את כל התשובות. בקרו בעמוד השאלות הנפוצות שלנו או התקשרו לטלפון 073-2248999
מדיניות בריאות, בטיחות והתנהלות האורחים      מדיניות סירוב הסעה