המרכז להפלגה בריאה


בחברת רויאל קריביאן, הבריאות הביטחון שלכם היא העדיפות העליונה. המרכזים הרפואיים באונייה תוגברו, כדי שיהיו ערוכים אף יותר. תוכננו תכניות פעולה מהמובילות בענף השייט, עם תקווה שלעולם לא יהיה צורך להשתמש בהן. וגובשו סטנדרטים של ניקיון, הדומים לאלו הקיימים בבתי החולים הטובים ביותר. חברת השייט לעולם לא תפסיק להתאמץ בכדי להגן עליכם ועל היקרים לכם. הפרוטוקולים של הבריאות הביטחון יפעלו בהתאם להסכם "הדרכון הירוק" בין ישראל, יוון וקפריסין. פרטים נוספים לגבי הפרוטוקולים, יימסרו בשבועות הקרובים. צפוי שפרוטוקולי הבריאות יתפתחו, ככל שמועד ההפלגה יתקרב. חברת השייט עובדת בצמוד למשרד הבריאות הישראלי במטרה לאמץ סטנדרטים של בריאות הציבור בזמן אמת.

אוויר מסונן נקי ב-100%

אין כמו האוויר הנקי בים הפתוח, בכל פעם שאתם באונייה. באוניות של רויאל קריביאן, מערכת HVAC לסינון האוויר מספקת אוויר מסונן נקי ב-100%, שמגיע מבחוץ לתוך כל האזורים הסגורים. אתם יכולים לנשום לרווחה ולהיות בטוחים, שהודות למערכת הזאת, העברה של אירוסולים (כמו בשיעול לדוגמא) בין אזור אחד למשנהו, כמעט אינה אפשרית, אם בכלל - כפי שנבדק והוכח בבדיקה עצמאית שנערכת ע"י המרכז הרפואי של האוניברסיטה של נברסקה על סיפון אחת מהאוניות של רויאל קריביאן.

ניקיון בסטנדרט רפואי

רויאל קריביאן מתגאה בכך שהאוניות שלה תמיד נקיות ומצוחצחות. ועכשיו, בהתאם להמלצות הפאנל של חברת השייט להפלגה בטוחה, רמת הניקיון שלנו תעלה לגבהים שלא נראו אי פעם. פרוטוקולי החיטוי החדשים שלנו מתחרים ברמת הניקיון שקיימת בבתי החולים הטובים ביותר, על ידי שימוש בחומרי חיטוי ושיטות שאושרו ע"י הרשויות, כגון ערפול אלקטרוסטטי המאפשר ניקיון תכוף לאורך כל הזמן. בנוסף, הצורך במגע במשטחים צומצם היכן שהיה ניתן.

מתקנים רפואיים משודרגים וטיפול של מומחים

אין משהו חשוב יותר מאשר הבריאות והביטחון שלכם. ולכן המרכזים הרפואיים המצוינים שבאוניות, תוגברו אף יותר, עם תוספת של רופאים ואחיות בכל אונייה ושל הציוד הרפואי החדשני ביותר. במצב של מקרה מאומת של COVID-19, הצוות הרפואי באונייה ערוך לתת מענה מיידי עם בדיקות מהירות ויותר מיטות טיפול בכל אונייה.

דואגים לכם

הזמינו עד ה-30 באפריל 2021 וההזמנה שלכם כוללת את הדברים הבאים ללא תוספת תשלום
הגנה בפני COVID-19
  • החזר של 100%, אם אתם, או מישהו מהאנשים איתם אתם מפליגים, מקבלים תוצאה חיובית בבדיקת קורונה, הנערכת משבועיים לפני ההפלגה ועד למועד העלייה לאונייה בנמל. תהיה חובת הצגה של תוצאת הבדיקה הרשמית.
  • החזר של 100% אם אתם או מישהו שבא איתכם במגע קרוב מקבל תוצאה חיובית בבדיקת קורונה במהלך ההפלגה.
  • במקרה של הוצאות כספיות הקשורות ל-COVID-19, חברת השייט תכסה את ההוצאות הרפואיות באונייה, את עלויות הבידוד ביבשה, ואת העלויות של החזרה הביתה, עבורכם, עבור האנשים איתם נסעתם, ועבור אלו שבאו במגע איתכם. ביטוח נוסעים רפואי אמור להחליף את הכיסוי של הוצאות אלו ע"י רויאל קריביאן
תכנית "להפליג בביטחון" (Cruise with Confidence)
שנו את הזמנת ההפלגה שלכם בקלות לפני ה-30.4.2021 בעזרת תכנית "להפליג בביטחון" (Cruise with Confidence)
  • בטלו את ההזמנה שלכם עד 48 שעות לפני מועד ההפלגה מכל סיבה וקבלו שובר זיכוי להפלגה עתידית של 100%.
  • או הזמינו מועד הפלגה חלופית ללא תשלום דמי שינוי /ביטול

על האונייה

אתם יכולים לצפות לניקיון תכוף לאורך כל היום ואוויר מסונן נקי בכל עת ובכל מקום בו שוהים על האונייה

דואגים לכם

חברת השייט ערוכה עם הערכות רפואיות מיידיות, בדיקות מהירות ויותר מיטות טיפול בכל אונייה במקרה ומתגלה מקרה מאומת של COVID-19

יש לכם עדיין שאלות לגבי הסטנדרטים של הבריאות הבטיחות?

מהבדיקות לפני העלייה לאונייה ועד ללהשיב אתכם הביתה בשלום, יש לנו את כל התשובות. בקרו בעמוד השאלות הנפוצות שלנו או התקשרו לטלפון 03-5205006
מדיניות בריאות, בטיחות והתנהלות האורחים      מדיניות סירוב הסעה