יוצאים להפלגה מחיפה?
שאלות נפוצות  אוכל כשר

ביטול עונת ההפלגות מחיפה

לקוחות יקרים,
 

במידה וביצעתם הזמנה באמצעות סוכן נסיעות, עליכם לפנות אל הסוכן לקבלת ההחזר.

לא לשכוח לציין מספר טלפון בצור הקשר בהמשך
 
חברת השייט, רויאל קאריביין עבדה בחריצות רבה כדי להתכונן לקאמבק חזרה לים. זה לקח חודשים רבים של תכנון וארגון מערכות על מנת להיות ערוכים ומוכנים להפעלת הפלגות מנמלי בית חדשים עם תיאום ותקשורת עם ממשלות ורשויות מקומיות, כדי להבטיח שהפרוטוקולים החדשים שהוכנו על ידי צוות מומחי הבריאות של חברת השייט ישמרו על רווחתכם.
 
התוכנית העדכנית ביותר של חברת השייט לגבי חזרה לים וחידוש תפעול הפלגות הייתה הצבת האנייה החדשה והחדשנית ביותר בצי, Odyssey of the Seas®, בישראל להפלגות מחיפה החל מה-2 ביוני 2021. לצערנו, חברת השייט לא הצליחה להשלים את ההכנות הנדרשות להתחלת הפעילות ונאלצה בצער רב לבטל את ההפלגה שלכם עקב אי השקט בישראל ובאזור המזרח התיכון.
 
אנו יודעים שהחדשות הנ"ל מאכזבות ביותר, ומצטערים על השפעת האירועים האלה על חופשתכם.
 
במהלך 12 החודשים האחרונים, צוותי חברת השייט עבדו מסביב לשעון בהכנות לחזרה להפלגות והשקיעו אינספור שעות בפיתוח פרוטוקולים ונהלים חדשים. המטרה העיקרית שלנו ממשיכה להיות, חזרה לים אופן בריא וללא תקלות.
 
עקב ביטול הפלגתכם, רויאל קאריביין מציעה לכם מספר אופציות לבחירתכם:
בטופס צור הקשר, אנא ציינו את האופצייה המועדפת עליכם, מספר ההזמנה, שם מלא ומספר טלפון.
אנו נשלח לכם מייל עם פרטים נוספים מיד לאחר החג. 
 
  1. חברת השייט מנפיקה באופן אוטומטי שובר למימוש הפלגה עתידית בערך של הסכום ששילמתם + הטבה של תוספת בסך 25%. סה"כ 125% על הסכום ששילמתם. למימוש בהזמנה חדשה שתבוצע עד 30 באפריל 2022 להפלגות רויאל קאריביין שיוצאות עד 30 לספטמבר 2022 .
  2. 100% החזר כספי מלא – אם הנכם בוחרים בהחזר כספי מלא, אתם לא זכאים להטבה של תוספת 25% על הסכום ששילמתם. אנו נשמח לסייע לכם בתהליך ההחזר מול חברת השייט. יש להודיע על בחירה זו לא יאוחר מתאריך 30 ליוני 2021. ההחזרים יבוצעו תוך 60 ימים לערך מיום אישור קבלת בקשתכם להחזר כספי.
 
שוב, אנחנו מצטערים מאד ומעריכים את הבנתכם, אנו אופטימיים עם תקווה שבקרוב, נפליג בים יחד. בינתיים, תשמרו על בריאותכם ובטיחותכם. אנחנו מתגעגעים אליכם, ונהיה מוכנים לארח אתכם בחזרה בקרוב.
 
תודה רבה 
חברת סנורמה,
נציגת המכירות הבלעדית בישראל 
של רויאל קאריביאן
 

אנא מלאו את בחירתכם כאן

למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם.


או פנו לסוכן הנסיעות שלכם
לפרטים נוספים