יוצאים להפלגה מחיפה?
שאלות נפוצות  אוכל כשר

אוכל כשר באוניה
Rhapsody of the Seas

חיפה | אוגוסט-אוקטובר 2022


רויאל קריביאן נערכה במיוחד עבור האורחים שומרי הכשרות, ולכן על סיפון ה-Rhapsody of the Seas, בהפלגות מנמל חיפה בקיץ 2022, תוכלו למצוא:

חדר אוכל ראשי כשר

משמרת הארוחות הפתוחה בחדר האוכל הראשי בסיפון 5 תהיה כולה על טהרת המרכיבים הכשרים. מטבח נפרד יכין את ארוחות הבוקר והצהרים, שיוגשו במזנון, ואת ארוחת הערב בהגשה לשולחן.
ארוחת הערב בחדר האוכל הראשי תהיה במשמרת פתוחה בלבד (My Time Dining), ולכן מומלץ מאוד לשריין מקום בחדר האוכל מראש, ע"י רישום דרך ה-Cruise Planner באתר של חברת השייט (יש לבצע רישום קצר בהתחלה, במידה וטרם יש לכם חשבון אורח בחברת השייט), או עם עלייתכם לאונייה, על בסיס מקום פנוי.

מנות מיוחדות

המסעדה האסייתית הידועה של רויאל קריביאן, Izumi, תציע מבחר של קופסאות בנטו כשרות. בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון בירות ויינות כשרים, שיהיו זמינים במסעדות ובברים, שברחבי האונייה.

בית קפה כשר

בית הקפה, Park Cafe, הפתוח עד שעות הערב המאוחרות יציע אוכל כשר בלבד, וידאג להשביע את הרעב הלילי שלכם. כמו כן, בהזמנה מראש, תוכלו ליהנות ממנות כשרות ארוזות גם באמצעות שירות החדרים.
ובנוסף:
חדר תפילה • נרות אלקטרוניים לשבת
מעלית שבת • אנשי צוות דוברי עברית

רב האונייה

רבי דוד ווברמן נולד בשנת 1956 בברוקלין, ניו יורק, והתחנך בדרום פלורידה. לאורך כל שנות ההכשרה הרבנית שלו הוא גילה משיכה לעולם הבישול הכשר, ובשנת 1985 הוא ניצל את הניסיון הרב שצבר בתחום ופתח את חברת Weberman's Traditional Foods, הנחשבת עד היום לקייטרינג כשר ברמה גבוהה מאוד. משנת 1997 הוא מעניק גם שירותים לענף הקרוזים ומביא איתו את הניסיון הרב שלו משנים ארוכות של פעילות בתחומי אישורי הכשרות וההשגחה בכל רחבי העולם.

טופס מידע

נשמח אם תוכלו לשתף אותנו בפרטי ההזמנה על מנת שחופשת השייט שלכם תהיה מושלמת.

חשוב מאוד!

משמרת הארוחות בחדר האוכל הראשי היא משמרת פתוחה, ללא שעה קבועה. על מנת שתוכלו לאכול בכל ערב בשעה, שאתם רוצים, מומלץ מאוד להיכנס ל-Cruise Planner באתר רויאל קריביאן הבינלאומי. לאחר רישום חד פעמי לשירות, תוכלו לבצע הרשמה לארוחת הערב בחדר האוכל, להזמין מסעדות ועוד, בקלות רבה. כמו כן, תוכלו להירשם עם עלייתכם לאונייה, על בסיס מקום פנוי.

שימו לב: אי ביצוע רישום מראש לשעת ארוחה ספציפית עלול לגרום לעיכובים בכניסה לחדר האוכל, בהתאם לעומס הקיים.
למעבר לדף בחירת שעת ארוחה