מבצעי חודש מאי של רויאל קריביאן

למזמינים ומאשרים הזמנות בודדים חדשות בלבד, בין התאריכים 3-31.5.2022 תוענק הטבת הנחה בגובה של 30% לכל האורחים בחדר בהפלגות נבחרות לכל היעדים היוצאות לאחר 3.6.2022. הטבת ההנחה הינה ממחיר ההפלגה בלבד ללא מיסים ותוספות.

כמו כן, המזמינים ומאשרים הזמנות בודדים חדשות בלבד, בין התאריכים 3-31.5.2022, ייהנו ממבצע "ילדים מפליגים בחינם". המבצע תקף להפלגות באירופה, היוצאות בין התאריכים 15.4.2022-30.10.2022. במסגרתו, ילדים עד גיל 12, הלנים בחדר כאורח השלישי ומעלה, לא ישלמו עבור מחיר ההפלגה, בהפלגות הזכאיות למבצע, במידה וההזמנה בוצעה לחדר לשלושה או לארבעה אורחים ובו שני אורחים בתשלום מלא. המבצע אינו תקף בהפלגות היוצאות מחיפה, ישראל בין התאריכים 5.8.2022-28.10.2022). תשלום מיסים והיטלים יחול על כל האורחים בחדר.

תוכנית "להפליג עם ביטחון" של חברת השייט רויאל קריביאן מעניקה לאורחיה הפרטיים ולאורחים בקבוצות, שאינן תחת חוזה, שהזמינו ואישרו את ההפלגה שלהם לפני ה-31.3.2022, להפלגות היוצאות בין התאריכים 12.6.2020 ו-30.9.2022 את אחת משתי האפשרויות הבאות: (1) לבחור ב"הבטחה למחיר הטוב ביותר" של תוכנית "להפליג עם ביטחון", להזמנה הקיימת שלהם, עד 48 שעות לפני מועד ההפלגה. (2) לבטל את הזמנת ההפלגה שלהם עד 48 שעות לפני מועד תחילת ההפלגה, ולקבל במקום שובר זיכוי להפלגה עתידית  תחת תנאי תוכנית "להפליג עם ביטחון", השווה בערכו למחיר ההפלגה ששולם. אם האורח בוחר לקבל שובר זיכוי להפלגה עתידית תחת תנאי התוכנית, בזמן שכבר חלים דמי ביטול על ההזמנה, הנמוכים מ-100% מסך עלות ההפלגה, האורח נותן בכך את הסכמתו לשינוי דמי הביטול לגובה של 100% מעלות ההפלגה ששולמה לחברת רויאל קריביאן. ניתן לעשות שימוש בשובר הזיכוי להפלגה עתידית תחת תנאי התוכנית, רק כנגד מחיר ההפלגה בהזמנות חדשות, או כנגד יתרת התשלום של מחיר ההפלגה בהזמנות קיימות, להפלגות של חברת רויאל קריביאן, היוצאות עד ה-31.12.2022, או למשך תקופה של שנה ממועד יציאת ההפלגה המקורית, אותה האורח ביטל, המאוחר מביניהם. אם לא ייעשה שימוש בשובר עד למועד הנ"ל , יפוג התוקף של השובר, ולא יהיה לו כל ערך. לפרטים נוספים: https://www.royal-caribbean.co.il/terms_and_conditions

בהזמנות עם מקדמה ללא החזר (הזמנות שנעשו תחת קוד NRD), שיבוטלו לפני מועד גמר התשלום, יינתן החזר של המקדמה ששולמה בצורת שובר להפלגה עתידית (FCC) בקיזוז דמי ביטול בסך $100 לאורח. השובר הינו אישי ובלתי ניתן להעברה, תוקפו יפוג 12 חודשים לאחר מועד ההנפקה. גם בשינוי מועד ההפלגה בהזמנה שנעשתה תחת קוד NRD, ייגבו דמי שינוי בסך $100 לאורח. כל ההזמנות של חדרים ללא בחירה (Guarantee) או של סוויטת מדרגת Grand Suite ומעלה יהיו תמיד עם תנאים של הזמנות בקוד NRD.

ניתן לשלב את המבצעים החודשיים זה עם זה וכן עם הטבות OBC אחרות, הצעות Next Cruise, הנחות Savings, הנחות מיוחדות (סניור, תושבים, צבא), שדרוגים בחינם, הנחות מועדון הנוסע המתמיד. הנחות תושבים מיועדות לתושבי מדינות מסוימות בארה"ב ויש להכניס כתובת מגורים מתאימה. המבצעים אינם משתלבים עם אף מבצע אחר, כולל, אבל לא מוגבל רק למחירי קבוצות סטנדרטיים, מחירי אינטרליין, מחירי סוכני נסיעות, מחירי משפחות וחברים ומחירי נטו. ההנחות הן לפי אונייה ויש לבחור את המבצע הרצוי במעמד ביצוע ההזמנה.

ההטבות אינן תקפות להפלגות המתחילות בסין, אינן תקפות להזמנות של קבוצות, אינן תקפות להפלגות בחגים נוצריים, אין כפל מבצעים, לא ניתן לעשות שינויים בהזמנה לאחר אישורה, החברה רשאית לשנות או לסיים את המבצע בכל עת וללא התראה מראש.

 

 

למזמינים ומאשרים הזמנות חדשות בלבד בין התאריכים 11-16.5.2022 תינתן הנחה נוספת, בהפלגות נבחרות, המשתנה לפי אורך המסלול וסוג החדר שהוזמן, כדלהלן: בהפלגות עד 5 לילות – $25 הנחה לחדר פנימי/עם חלון, $75 הנחה לחדר עם מרפסת, $150 הנחה לסוויטה. בהפלגות מ-6 לילות ומעלה – $50 הנחה לחדר פנימי/עם חלון, $100 הנחה לחדר עם מרפסת, $550 הנחה לסוויטה. ההנחה תינתן כהחזר בחשבון ההוצאות של החדר במועד הסדרת התשלום באונייה בסוף ההפלגה. הנחה תקפה להפלגות היוצאות לאחר התאריך 11.6.2022 ואינה תקפה בהפלגות היוצאות מסין.

למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם.


או פנו לסוכן הנסיעות שלכם
לפרטים נוספים