יוצאים להפלגה מחיפה?
שאלות נפוצות  אוכל כשר

ליהנות כמו שרק ילדים יודעים

חוויות בלתי נשכחות וצחוקים מתגלגלים הם חלק גדול מההפלגה עם הילדים, ורויאל קריביאן מציעה משחקים, אירועים ופעילויות שנמשכות לאורך כל היום וברחבי כל האונייה, כך שההפלגה תהיה בוודאות זמן איכות משפחתי. והודות לתוכנית הילדים והנוער של חברת השייט, Adventure Ocean®, הכלולה כבר במחיר ההפלגה שלכם, הילדים יאהבו את חופשת השייט כמו שהם אוהבים את ההורים שלהם.

Adventure Ocean®

כלול במחיר כאשר הילדים שמחים, ההורים שמחים. ובדיוק לפי האמרה הזאת תוכננה תכנית הילדים, זוכת הפרסים של רויאל קריביאן. התוכנית מחולקת לשלוש קבוצות גיל כדי שהילדים שלכם יקבלו את התכנים המהנים והמתאימים ביותר עבורם.

חוויות לכל הגילאים

Royal Babies and Royal Tots
התוכניות לאורחים הקטנטנים

כלול במחיר
לצאת לחופשת שייט עם התינוק מעולם לא היה פשוט יותר, הודות לתוכנית Royal Babies המיועדת לתינוקות בגילאי 6-18 חודשים, ובה יוכלו ההורים והתינוקות לקחת חלק בפעילויות אינטראקטיביות מעשירות שפותחו במיוחד ע"י מומחי התפתחות לגיל הרך. תוכנית Royal Tots לתינוקות ופעוטות בגילאים 18-36 חודשים מציעה פעילויות אינטראקטיביות של 45 דקות עם מגוון תכנים מתאימים ושפע של צעצועים. המדריכים בשתי התוכניות בעלי ההכשרה המתאימה. קיימת חובת נוכחות של הורה/אפוטרופוס לאורך כל הפעילויות. התוכנית זמינה על מרבית אוניות החברה.
כמו כן, רויאל קריביאן מציעה שירות הנקרא Babies 2 Go המאפשר לכם לקבל משלוח היישר לחדרכם של חבילת מוצרים לתינוק, הכוללת – חיתולי Huggies, מגבונים לחים, קרם ומזון תינוקות אורגני של Gerber. השירות כרוך בתוספת תשלום ויש לבצע הזמנה מראש.

במתחם האקסקלוסיבי לבני הנוער, אף פעם אין סוף לחוויות

כלול במחיר
בין אם בני הנוער שלכם בעניין של לבלות עם בני גילם, או מעדיפים לבדוק את תוצאות המשחקים, מסיבות וספורט הם תמיד בתחומי העניין של המפליגים הצעירים. ולכן המתחם הייחודי לבני הנוער הוא המקום המושלם עבורם באונייה, אליו הם חופשיים לבוא וללכת לפי רצונם. הם כל-כך יאהבו את המקום הזה, כך שייתכן שאתם תקוו שיהיה לכם עוד קצת זמן איכות איתם. לרשות בני הנוער עומדים מספר מתחמים אקסקלוסיביים כמו The Living Room, המקום להירגע ולנוח במשך היום. ובלילה, כשהאנרגיה עולה, המקום הופך למועדון הריקודים הסוער ביותר באונייה. מתחם Fuel Teen Club, הוא המקום לצפות בסרט קומדיה או בסרט גדוש אקשן.

ה-Adventure Ocean® לא נסגר, גם כשהלילה יורד

כלול במחיר
ילדים ובני נוער יכולים ליהנות משפע הפעילויות במתחם ה- Adventure Ocean® עד לשעות הערב המאוחרות ואפילו לאחר השעה 22:00 (בתוספת תשלום שעתית). כך ההורים יוכלו לצאת לבילוי לילי באונייה ולהיות סמוכים ובטוחים שצוות המועדון שומר על המטען היקר ביותר שלהם. בנוסף, החברה מציעה למשפחות עם ילדים בגילאי 3-11 את תוכנית הארוחות בחדר האוכל הראשי, My Family Time Dining, בה ילדי המשפחות הסועדות במשמרת הארוחות הראשונה, ייאספו ע"י צוות המדריכים לפעילויות ערב מיוחדות במתחם ה- Adventure Ocean® לאחר 40 דקות מההושבה. התוכנית זמינה החל מהערב השני של ההפלגה ותוכלו לעשות בה שימוש לפי רצונכם. מומלץ לבצע הזמנה מראש.

למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם.


או פנו לסוכן הנסיעות שלכם
לפרטים נוספים